Idealny garaż

Obecnie większość z nas marzy o wygodnym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w mroźne poranki nie musimy skrobać szyb, czy odśnieżać zalegającego na samochodzie śniegu. Garaż zaręcza całkowicie atrakcyjniejsze sposobności, tego typu jak:

  • trzymanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego pojazdu.
  • odizolowanie auta od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    dobre czynności obsługowe w tego rodzaju garażu mamy możliwość wykonać sami.
  • A więc faktycznie oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież idealne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy samodzielnie, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się mocniej. Jednak by garaż był wygodny musimy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Czasem dany garaż mamy okazje wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i posiadamy niedrogi i prędko wykonany taras. Warto tak zaprojektować dom jednorodzinny, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego rodzaju nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach należy zamontować żaluzje albo popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Zapraszamy na: bramy garażowe Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w handlu rolet, żaluzji, plisów.