Zalety Surface Drive System

Firma JP Marine specjalizuje się w dystrybucji morskich systemów napędowych, a wszyscy specjaliści doradzają w sposób profesjonalny jaki dobrać napęd do łodzi. W ofercie firmy jest miedzy innymi napęd Surface Drive System, który jest znacznie wydajniejszy, ponieważ zwiększa szybkość łodzi od 15 do 30 procent, przez co jest efektywniejszy od innych typów napędów. Jeśli chodzi o serwis tego systemu, to jest on szybki, gdyż wymiana łożyska jest możliwa bez wydobywania naszej łodzi z wody.

Kolejną zaletą tego systemu są gwarantowane osiągi oraz niewielkie koszty serwisowe w razie jakiejś awarii. Ponadto ma on bardzo wysoką niezawodność, którą można jedynie porównać z napędem konwencjonalnym. Poza tym napęd Surface Drive System doskonale radzi sobie podczas pływania łodzi po płytkich wodach. Różni się od pozostałych systemów napędowych śrubą napędową , która nie jest cała zanurzona w wodzie w trakcie pracy napędu, a jedynie częściowo. Ponadto ma najwyższy czas jaki dzieli jeden kapitalny remont od następnego.

Serwis systemów napędowych.

JP Marine zapewnia również pomoc podczas konfigurowania systemu napędowego , oferuje wsparcie przy doborze silnika, układu chłodzącego, pędnika, napędu skrzyni biegów oraz innych elementów tego systemu. Specjaliści naszej firmy służą radą w kwestii wyboru instalacji układów elektrycznych oraz elektronicznych, jak również parametrów pomiarowych.

Posiadamy punkty serwisowe, które znajdują się w Warszawie oraz Gdańsku, a nasze magazyny są zapełnione częściami zamiennymi.

Na napędy morskie, które mają zastosowanie rekreacyjne udzielana jest 24 miesięczna gwarancja, a dla aplikacji komercyjnej okres gwarancji wynosi jedynie 12 miesięcy. Jeśli jest to konieczne, to serwis obejmuje również tereny poza granicami naszego kraju, ponieważ firma nasza działa na skalę międzynarodową.

Wystarczy tylko zadzwonić pod odpowiedni numer telefonu, który znajduje się na stronie internetowej JP Marine, a na pewno szybko umówimy się na dokonanie naprawy czy też remontu naszego napędu. Na terenie kraju pracownicy serwisu przyjeżdżają w ciągu 24 godzin na miejsce wyznaczone przez klienta.