Idealny garaż

Obecnie wielu z was marzy o wygodnym garażu, w jakim będziemy mieli możliwość trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne ranki nie musimy skrobać szyb, albo odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż zapewnia całkowicie większe sposobności, dane jak:

  • trzymanie auta w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy takiego samochodu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    korzystne czynności obsługowe w takim garażu mamy okazję wykonać samodzielnie.
  • A więc rzeczywiście oszczędzamy kasę mając garaż. Przecież świetne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy indywidualnie, taka nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się znacznie. Jednak aby garaż był wygodny musimy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarówno bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domku

To cudowne rozwiązanie. Czasami taki garaż możemy stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i mamy niekosztowny i natychmiast wykonany taras. Musicie tak zaprojektować domek, by pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na taki wasz taras. Oczywiście w tego rodzaju oknach warto zamontować żaluzje lub lubiane w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, albo dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Zapraszamy na:
rolety Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w handlu plisów, rolet, żaluzji.