Zdejmowanie klątw i uroków

Klątwa, to negatywna energia magiczna przesłana do adresata podczas dobranego rytuału magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niedobrze życzy i ta źle życząca postać albo wynajęty przez nią ekspert wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej dziedziny życia. Niezależna próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie uwolnienia się od tego typu energii wynikających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, bo tego modelu podejście może sprowadzić nasilenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym kluczem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają popularnie osoby, które znalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu odejścia z partnerem bądź przypuszczają, że współmałżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za całkowitą cenę. I tak odpowiednio można obrazowo określić magię miłosną – jako sposób na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to ujęcie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a naprowadza bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeżeli go nie zdobędziemy, należy zezwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś oczekuje i silna miłość, która się nie skończy, i faktyczne szczęście, które będzie nieziemskie w swój oczywisty sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku bądź zaklęcia.

Najintensywniejszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu powstają przeróżne niszczące zjawiska: szczególne zbiegi okoliczności, sprawy, w których bezustannie ponosimy krzywdy, również materialne jak i niematerialne, doznanie, iż przez lata trwasz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu wydarzeń, wszystkie dążenia spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i nieprzerwanie zyskujesz zawodu. Bywa, że wszystkie lata istniejemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Przypuszczalnie jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to nadzorowanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być odmienne i rodzaj zastosowania energii. Przyjmuje się wówczas, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manewruje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność szkodzenia innym ludziom, jednakże cyklicznie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która wielokrotnie przyzwala na zbadanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie prawo, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla pozostałych? Faktyczne uprawianie magii, to zręczność rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej oraz moralnej również, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, doświadczeń, że niekonieczne są jakiekolwiek przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Ciekawa www odczynianie klątw i uroków zapraszamy.